محل تبلیغات شما

بهترین عطر نه
درین مقاله از ارشاکو خصوصیت های یک بو خوب و هم چنین طرز ی به کار گیری و مراقبت صحیح از آن را خواهید دانست. با ارشاکو همپا باشید. . .

در این مکان وب سایت ارشاکو نکته های جذاب و مفیدی را درباره‌ی خصوصیت های یک رایحه خوب، به کارگیری ی درست از بو و هم چنین شیوه تشخیص بو اصل و تقلبی، برای شما می‌گوید و امیدوار میباشد که برای تان اثرگذار و کاربردی باشد.

شما می‌توانید برای خرید رایحه متبوع خویش بر روی لینک و پیوند تحت کلیک نمائید :

بو چه میباشد؟
عطرها از ۷۸ تا ۹۵ درصد الکل طبیعی به علاوه ی اسانس‌های روغنی ساخته میگردند. این‌که در هر عطری ترازو اسانس روغنی به‌فعالیت رفته چه قدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می دهد که خوب میباشد شما هم با آنها آشنا گردید تا موقع خرید گزینش ظریف‌تری داشته باشید.

پرفیوم‌ها : پرفیوم‌ها شایسته ترین و بادوام‌ترین گونه بو‌ها با ۲۲ درصد اسانس روغنی میباشند.

ادو پرفیوم‌ها : بعداز پرفیوم‌ها، ادوپرفیوم‌ها قرار می گیرند. این مجموعه با داشتن ۱۵ تا ۲۲ درصد روغن‌های معطر، درجه ی دوم را به‌دست میاورند.

ادوتویلت‌ها : این جور ۸ تا ۱۵ درصد اسانس روغنی دارا‌هستند.

ادکلن‌ها : که برای مردان استعمال میشود، فقط حدود ۴ درصد روغن دارا هستند.

ادوفرش‌ها : ولی رقیق‌ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده میشوند که ۳ درصد اسانس روغنی دارا هستند و به عمل آن‌هایی میایند که دل‌شان می خواهد عطرشان بسیار ضعیف و ملایم باشد. هر چه قدر ترازو اسانس روغنی یک رایحه بیشتر باشد، قیمتش هم بیشتر و ماندگاری‌اش زیادتر خواهد بود.برای همین با دقت به به کارگیری‌ای که از عطرتان می کنید یکی گونه‌های بالا را تعیین نمائید. معمولا برای ضیافت‌ها جور اولیه و دوم آیتم‌های بسیار قابل قبولی می‌باشند، به‌خصوص آن‌هایی که دوست ندارند عطرشان را به یار‌شان ببرند و مجددا تجدیدش نمایند. برای به کارگیری‌های روزانه و دور و بر‌های کاری، از ادوتویلت‌ها و ادوفرش‌ها به کارگیری فرمایید که بو‌های رقیق و ملایمی دارا هستند. امروزه ادوپرفیوم‌ها و ادوتویلت‌ها، بیش ترین ایجاد خودشان را دارا هستند. زیرا انسان‌های مدرن بیشتراز هر چیزی خواهان ماندگاری می باشند و هردو این مورد ها ماندگاری نسبتا بالایی دارا هستند.

رایحه خوب
ادکلن با دوام


مراقبت بو

پس از به کارگیری رایحه، از سفت مسدود شدن درش مطمئن گردید. شیشه ی عطرها را در جاهای گرم یا این که در معرض نور و روشنایی خورشید قرار ندهید. این فعالیت سبب از در میان رفتن بخش متعددی از بوی بو و در عین حالا تیره شدنش می شود. به همین خیال و خاطر میباشد که خیلی از ساخت‌کنندگان عطرها، شیشه‌های تیره یا این که مات را برای عطرشان گزینش می نمایند.

همت فرمایید عطری را تعیین نمائید که انگار برای شما تاسیس شده است. عطری که با آن حس راحتی فرمایید. به‌این‌که‌این بو روی تن فلان دوست یا این که آشنا خوش بوست، اکتفا نکنید. عطرها را بی تردید بایستی روی تن خودتان آزمون نمائید. پوست هر کسی، ترازو کم آب یا این که چرب بودنش و حتی بو فردی هر شخصی با بقیه افراد مختلف میباشد. زمانی برای خرید رایحه به فروشگاهی میروید، آن رایحه را روی تن‌تان اسپری نمائید و بگذارید ۱۰ دقیقه بماند. معمولا بعداز ۱۰دقیقه عطرها خودشان را نشان میدهند و می توانید تشخیص بدهید برای شما مطلوب میباشند یا این که خیر، ولی میباشند عطرهایی که در یک ساعت اولیه چندان دوست داشتنی به‌حیث نمی رسند و نو بعداز سپری شد یک ساعت خودی نشان میدهند. همت فرمائید برای خرید بو به هیچ وجه و به هیچ وجه شتاب نکنید. اعتقاد و باور نمائید بشر لباسی با پارچه چغل را شل‌خیس از بو نامناسب تحمل می‌نماید!


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
لاستیک فروشی داودآبادی عاشقان سید الشهدا آرتینا موسسه حقوقی منشور قانون محور دانلود سریال ویچر The Witcher فروشگاه ساعت آرشیو فیلمهای هندی با دوبله فارسی marketing اینجانب ناشناس ساعت علمی تخصصی